Vakances
 • ,

  Piedāvājam darbu tulkiem, tulkotājiem, korektoriem, redaktoriem, valodu pasniedzējiem un gidiem

  Tulkošanas birojs "AGALMO" ir ieinteresēts jauno tulkotāju, mutisko tulku, korektoru, redaktoru, skolotāju un gidu piesaistīšanā. Tulka, kurš strādās interneta vidē, atrašanās vietai nav nozīmes, izšķirošais ir profesionālisms, vēlme strādāt un izcilas zināšanas savā specializēšanās nozarē.

  Mūs interesē kvalitatīva tulkošanas un citu profesijai atbilstošu uzdevumu izpilde, ātrs darba pildīšanas temps un gatavība strādāt jebkurā laikā. Ir ļoti svarīgi, ka tulkotājs, mutiskais tulks, korektors un redaktors var uzņemties darbu tad, kad tas ir nepieciešams mūsu klientam.

  Lūdzu, skatieties sev atbilstošu apakšsadaļu sadaļā VAKANCES, izvērtējiet vai Jūsu prasmes un iemaņas atbilst mūsu prasībām, un sūtiet savu CV ar motivācijas vēstuli. Rekomendācijas no iepriekšējiem vai pašreizējiem darba devējiem, atbilstoša izglītība un pašnodarbinātās personas statuss tiks uzskatīts par priekšrocību. 

  Būsim priecīgi ar jums sadarboties!

   

         Facebook Twitter LinkedIn Youtube

   

  +371 28389329           Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.