Apliecinājumi
 • ,

  NOTARIĀLAIS APLIECINĀJUMS

  Apliecinām pases, laulības apliecības, dzimšanas apliecības, miršanas apliecības, diploma, atestāta, liecības, apliecības, pilnvaras, tiesas sprieduma, līguma, protokola, medicīniskās izziņas, deklarāciju, citu dokumentu no visdažādākajām iestādēm (VSAA; PLMP u.c.) tulkojumus jebkādās valodās.

  Tulkojuma notariālais apliecinājums ir, kad tulkojumu ar savu parakstu apliecina zvērināts tulkotājs un zvērināta tulkotāja parakstu apliecina zvērināts notārs, kuram tulkotājs ir devis zvērestu par tulkojuma pareizību un uzņemas kriminālatbildību par apzināti nepareizu un/vai nepatiesu tulkojumu saskaņā ar LR Krimināllikuma 300.p. un 302.p.

  Lai dokumenta tulkojumu varētu apliecināt notariāli, dokumenta oriģinālam ir jābūt pilnībā noformētam un juridiski pareizam.

  Dokumenta oriģinālam jāsatur šāda informācija:

  ·         dokumenta autora nosaukums;

  ·         dokumenta izveides datums;

  ·         dokumenta izveides, izdošanas un parakstīšanas vietas nosaukums;

  ·         paraksts (-i).

  Zvērināts notārs nav tiesīgs pieņemt notariālai apliecināšanai juridiski spēkā neesošus vai nepareizi noformētus dokumentus, piemēram, dokumentu uz vairākām kopā sastiprinātām lapām ar acīmredzamām lapu atvienošanas pazīmēm, ārvalstu dokumentu bez attiecīgas legalizācijas u.c., tai skaitā personu apliecinošus dokumentus ar fotogrāfiju.

  Papildus informācija par dokumentu noformēšanu atrodama 1996.gada 23.aprīļa MK noteikumos Nr.154 "Dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas noteikumi".

  Dokumenta tulkojuma notariālais apliecinājums ir iespējams gan pie oriģināla, gan pie apliecinātas kopijas. Jebkurā gadījumā ir jāuzrāda dokumenta oriģināls.

  Cena par 1 dokumenta tulkojuma notariālo apliecinājumu 14.50 EUR

  Cena par vienas kopijas notariālo apliecinājumu 5,50 EUR

   

         Facebook Twitter LinkedIn Youtube

   

  +371 28389329           Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.