Home
 • ,

  Tulkošanas birojs

  Mūsdienu biznesam nepastāv šķēršļu. Partneru mijiedarbība šodien kļūst aizvien internacionālāka. Darījumu sadarbības horizontu paplašināšana, bez šaubām, pozitīvi ietekmē biznesa vadības efektivitāti. Bet tai pat laikā šādas starpvalstu attiecības noved pie tā, ka darījumu cilvēkiem Latvijā neizbēgami jāsastopas ar valodas barjeru. It īpaši, ja runa ir par oficiāliem dokumentiem un specifiskas terminoloģijas izmantošanu - lūk šeit bieži arī parādās grūtības.

  Lai jūsu biznesa paplašināšanās starpvalstu mērogā norisētu gludi, bez sarežģījumiem, kas saistīti ar valodas barjeru, mūsu birojs AGALMO piedāvā pieredzējušu un praktizējošu tulku komandas pakalpojumus.

  MĒS PIEDĀVĀJAM TULKOŠANAS PAKALPOJUMUS SEKOJOŠOS VIRZIENOS

  Tehnisks: ātri un kvalitatīvi veiksim ekspluatācijas instrukciju un iekārtu aprakstu tulkojumu, pavaddokumentu, dažādu formātu rasējumu, drošības tehnikas noteikumu, valsts standartu normatīvo dokumentu tulkojumu utt.

  Juridisks: profesionāls līgumu, statūtu, visu veidu vienošanos, tiesas lēmumu, novērtējuma dokumentu tulkojums, kā arī apdrošināšanas kompāniju polišu un finanšu atskaišu dokumentu tulkojums.

  Medicīnisks: iekārtu ekspluatācijas instrukciju, medicīnas rokasgrāmatu, farmaceitikas produktu klīnisko pētījumu rezultātu, izrakstu, izziņu, atbilstības sertifikātu u.c. medicīnisks tulkojums.

  Mutisks: mutiskā tulka klātbūtne ir nepieciešama, ja plānojat darījuma tikšanos ar ārvalstu partneriem, īpašuma tiesību nodošanai, līgumu noslēgšanai, prezentāciju laikā, personas vai kompānijas oficiālai pārstāvēšanai.

  Personīgie dokumenti: pases, vadītāja apliecības, izziņas, dzimšanas, miršanas un laulības apliecības, diplomi, sertifikāti, sekmju izraksti, dokumenti un apliecības no Dzimtsarakstu nodaļām, tiesas spriedumi un lēmumi, iesniegumi, pilnvaras, rekomendācijas un CV, kā arī citi dokumenti.

  Mūsu tulkošanas birojs sniedz rakstiska un mutiska tulkojuma, kā arī tā tālākās apstrādes, pilnu pakalpojumu klāstu.

  Tulkošanas biroja AGALMO priekšrocības

  + Milzīga darbinieku bāze: vairāk kā 500 pieredzējušu speciālistu profesionālas tulkošanas jomā no dažādām pasaules valstīm.

  + Plaša valodu bāze: mēs veicam tulkojumus vairāk kā uz 85 valodām un dialektiem.

  + Cenu politika: mūsu tulkošanas biroja (Latvija) cenu politika atšķiras ar izdevīgām atlaidēm jauniem un vēl lielākām atlaidēm pastāvīgiem klientiem, kā arī ar demokrātiskām cenām uz visiem pakalpojumiem.

  + Ātrums: dokumentu tulkojumus ar notariālu apliecinājumu vai biroja apstiprinājumu parasti izpildām 1 dienas laikā. Ja dokuments tiek iesniegts no rīta darba dienā, tad tulkojumu ar nepieciešamo apliecinājumu var saņemt jau tajā pašā dienā.

  Mūsu tulkošanas biroja uzticamie klienti ir veiksmīgas savstarpējas sadarbības rezultāts. Tulkošanas birojs AGALMO neizmanto mašīntulkošanas programmas. Mēs sniedzam kvalitatīvu un operatīvu jebkādas tematikas tulkojumu! Tulkojumu cenas varat apskatīt sadaļā TULKOJUMI/CENAS.

   


  Autors: Tatjana Skribe

   

         Facebook Twitter LinkedIn Youtube

   

  +371 28389329           Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.