Home
 • ,

  Tulkošanas birojs AGALMO - PIRMAIS tulkošanas birojs Latvijā, kas piegādā tulkojumus uz klienta biroju

  Mēs braucam pie Jums. Izsauciet AGALMO tulkošanas biroju uz savu darba biroju, zvanot uz numuru (+371) 28 389 329, ja Jums vajag nodot mums dokumentus notariālai apliecināšanai. Dokumentu bezmaksas saņemšana no klienta adreses un iztulkoto apliecināto dokumentu bezmaksas piegāde uz klienta adresi Rīgā un Rīgas rajona robežās. Apmaksa par tulkošanas pakalpojumiem iespējama gan skaidrā naudā, gan arī ar bankas karti. Iespējama maksas piegāde uz citiem reģioniem.

  Ja dokumentu nevajag apliecināt, tad atsūtiet mums fotogrāfiju uz WhatsApp vai skenējumu uz e-pastu. Arī tulkojums Jums tiks nosūtīts elektroniskā veidā. Šajā gadījumā Jums pat nevajadzēs tikties ar mūsu tulkošanas biroja pārstāvi – ērti un vienkārši. Apmaksa elektroniski par saņemto rēķinu. 

  Tulkošanas birojs AGALMO veic tulkojumus uz visām pasaules valodām. Mēs sadarbojamies ar valodu nesējiem no dažādām valstīm. AGALMO noformē juridisko personu dokumentu – līgumu, CMR, protokolu, tiesas dokumentu, tehnisko pasu, pilnvaru, reģistrācijas dokumentu – apliecinātus tulkojumus, kā arī dzimšanas, laulības, miršanas, šķiršanas apliecību, dažādu izziņu (no Zemesgrāmatas, VSAOI, Ieslodzījuma vietu pārvaldes, PMLP, no darba vietas), apliecību, pasu, identifikācijas karšu, med. analīžu, diplomu, atestātu, tabeļu, sekmju izrakstu, slimības lapu, sertifikātu, testamentu, kā arī citu privāto dokumentu tulkojumus ar notariālu apliecinājumu, biroja apstiprinājumu, apostilli. 

  Mūsu birojā jebkādu dokumentu tulkojumi tiek sagatavoti juridiski pareizi, pirms apliecināšanas tulkojums obligāti tiek pārbaudīts, kā rezultātā Jums un Jūsu pārstāvētajam uzņēmumam neradīsies papildus izdevumi, kas ir saistīti ar nepareizi sagatavotu dokumentu tulkojumiem. Pozitīvas atsauksmes no klientiem varat apskatīt šeit.

  Un tulkojumus tulki veic tulkojot dažādus dokumentus - tulkojot laulības apliecības, tulkojot šķiršanās dokumentus, tulkojot dzimšanas apliecības, tulkojot miršanas apliecības angļu krievu vācu valodās, apostille un notariāls apliecinājums tulkošanas birojā Rīgā.

  Tulkojot juridiskos dokumentus un kravu pārvadājumu dokumentus notariāli apliecinājumi ir Rīgā, CMR tulkojumi, līgumu tulkojumi tulkošanas birojā.

  un tulkojumi

  https://www.ss.com/msg/lv/work/texts-translations/latvian/U3wIFExrRl4=.html?1517939827

   

         Facebook Twitter LinkedIn Youtube

   

  +371 28389329           Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.